Komende zondag is het ‘Eeuwigheidszondag’, de laatste dag van het kerkelijke jaar. Op deze dag denken we terug aan hen die in dit jaar achtergebleven zijn en voor wie de dagen niet meer tellen. Zonder dat wij dat wilden hebben wij hen achter hebben moeten laten. Toch -dat durven we wel te zeggen- doen we dit niet zonder hoop.
Vind ik leuk:
Vind-ik-leuk Laden...
Over Wieb Dijksterhuis
Predikant met Groningse wortels die sinds 2000 in het midden van land woont, samen met zijn vrouw. Hun vier kinderen wonen inmiddels tussen Ermelo en Hasselt (BE). Van 2006-2016 predikant in NGK de Ontmoeting (Voorthuizen-Barneveld). Vanaf 31 januari 2016 de voorganger van de NGK van Ermelo, een warme gemeente tussen de randmeren en de Veluwse bossen.
Zijn roots blijven hoorbaar en merkbaar. Hij kan het niet helpen de wereld 'toch' vanuit een Gronings standpunt te blijven bezien.
Dit bericht is geplaatst in
Preek,
Preken. Bookmark de
permalink.