Vraag over missionair gemeente!

Afgelopen zondag ging het in de preek over de ‘uitstraling’ van onze gemeente.
De Heer Jezus maakt ons duidelijk dat we ‘als een stad op een berg zijn’. Zichtbaar voor iedereen dus.
Welke indruk maken wij – de NGK van Voorthuizen-Barneveld- op onze omgeving?
Natuurlijk denk je dan aan warmte en medemenselijkheid. Maar we geven ook een indruk van onze Heer Jezus?
Johan Oskam (zie hieronder) concludeert dat we een veelkleurige gemeente zijn en dat dit een eensgezinde uitstraling kan hinderen  Wat denken jullie? Schrijf eens een kort portretje van onze gemeente.

Over Wieb Dijksterhuis

Predikant met Groningse wortels die sinds 2000 in het midden van land woont, samen met zijn vrouw en vier kinderen. Van 2006-2016 predikant in NGK de Ontmoeting (Voorthuizen-Barneveld). Vanaf 31 januari 2016 de voorganger van de NGK van Ermelo, een warme gemeente tussen de randmeren en de Veluwse bossen. Zijn roots blijven hoorbaar en merkbaar. Hij kan het niet helpen de wereld 'toch' vanuit een Gronings standpunt te blijven bezien.
Dit bericht werd geplaatst in missionair. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s